ar-ge

AR-GE

Üst Düzey Teknolojilerle Yenilikçi Çözümler Geliştiriyoruz

"ENGE ENERJİ’nin

“Dünya'ya Saygılı, Dünya’da Saygın"

vizyonu, AR-GE çalışmalarının özünü oluşturmaktadır. AR-GE çalışmaları, şirketin büyüme hedeflerine paralel olarak geliştirdiği güneş enerjisi ile ısı ve elektrik üreten sistemler çerçevesinde şekillenmektedir."

Üst Düzey Teknolojilerle
Yenilikçi Çözümler Geliştiriyoruz

Enge Enerji, sektöründe yeni ürün ve sistem çözümleri ile ilgili her geçen gün AR-GE çalışmalarını arttırmaktadır. Bünyesinde özellikle solar enerji, havalandırma ve ısıtma sistemleri üzerine AR-GE çalışmalarını devam ettirmektedir.
Kendi teknolojisini geliştiren ve sektöründe rekabette öne çıkan Enge Enerji, AR-GE'yi stratejisinin bir parçası olarak ele almaktadır.

AR-GE programları, "şirket vizyonu" doğrultusunda;

  • Çevreye saygılı,

  • CO2 salınımını azaltan,

  • Tüketicinin konfor ve ekonomisini destekleyen,

  • Günümüz ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayan,

  • Standartlara uyumlu,

  • Rekabette fark yaratan,

  • Kaliteli malzeme ile imal edilmiş,

  • Kolay satın alınabilir ürünler ve sistemler tasarlayıp üretmek

olarak özetlenebilir.Yenilikçi teknolojiler ile donatılmış AR-GE bilincine sahip olan ENGE ENERJİ, ısıtma, havalandırma ve soğutma sektöründe güneş enerjisini kullanıp birçok ilki başararak; tüketicilerine çevreci, yeni ve gelişmiş özelliklere sahip ürünler ile sistemler sunmaya devam edecektir.

Şirketimizin, araştırma, teknoloji, ürün ve sistem geliştirme faaliyetlerinde yatırımları devam etmektedir.

Sizler için Tasarruf Sağlayıcı Sistemler Üretiyoruz

Bu çerçevede hedef pazara uygun ürünler, rekabetçi teknolojiler, optimize edilmiş tasarım, tasarruf sağlayıcı sistemler ve çevreci yaklaşımlarla desteklenmektedir. Firmamız yenilenebilir enerji kaynağı olan güneş enerjisinin alternatif endüstriyel uygulamalarda “Solarbox ile Hibrit Isıtma, Soğutma, Havalandırma Sistemi" nin araştırılması konulu KOSGEB destekli AR-GE projesi yürütmektedir.

Kosgeb
Solarbox-ile-kurutma-Sistemi