Ar-Ge Çalışmalarımız

Ar-Ge Çalışmalarımız

"ENGE ENERGY, sektöründe yeni ürün ve sistem çözümleri ile ilgili her geçen gün AR-GE çalışmalarını arttırmaktadır. Bünyesinde özellikle solar ve enerji geri kazanım sistemleri üzerine AR-GE çalışmalarını devam ettirmektedir."

Kendi teknolojisini geliştiren ve sektöründe uluslararası rekabette öne çıkabilecek firmamız, AR-GE' yi stratejisinin bir parçası olarak ele almaktadır.

Şirketin "Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın" vizyonu, AR-GE çalışmasının özünü oluşturmaktadır. AR-GE çalışmaları, Enge Energy' nin büyüme hedeflerine paralel olarak geliştirdiği ISI TRANSFER CİHAZI (ısı pompası) sistemleri ile şekillenmektedir.

Bu çerçevede hedef pazarlara uygun ürünler, rekabetçi teknolojiler, optimize edilmiş tasarım, tasarruf sağlayıcı sistemler ve çevreci yaklaşımlarla desteklenmektedir.

AR-GE gündemi, "şirket vizyonu" doğrultusunda; çevreye saygılı, tüketicinin konfor ve ekonomisini destekleyen, günümüz ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayan, standartlara uyumlu, rekabette fark yaratan, kolay satın alınabilir ürünler ve sistemler tasarlayıp üretmek olarak özetlenebilir.

Şirketimizin, araştırma, teknoloji, ürün ve sistem geliştirme faaliyetlerinde yatırımları devam etmektedir.

Yenilikçi teknolojiler ile donatılmış AR-GE bilincine sahip olan Enge Energy, ısıtma, havalandırma ve soğutma sektöründe güneş enerjisini kullanıp birçok ilki başararak; tüketicilerine çevreci, yeni ve gelişmiş özelliklere sahip ürünler ile sistemler sunmaya devam edecektir.

Ar-Ge Çalışmalarımız