Hakkımızda

Hakkımızda

‘’Enge Energy“ havalandırma ısıtma ve soğutma sektöründe, insan sağlığı ve güvenliği, çevre ve yenilenebilir enerji konusunda deneyimli bir mühendislik şirketidir. Firmamız; havalandırma, ısıtma ve soğutma, insan sağlığı ve güvenliği, enerji verimliliği, çevre ve solar enerji konularına yönelik çalışmalar yapmak ve bu çalışmalarını müşterileriyle buluşturmak için kurulmuştur.

Firmamız bu alanlarda taahhüt ve mühendislik hizmetleri vererek işlerine devam etmektedir. Enge Energy, bünyesinde “Yenilenebilir bir enerji kaynağı olarak güneş enerjisinin, alternatif endüstriyel uygulamalarda kullanımının araştırılması” konulu bir ARGE projesi yürütmekte ve bu proje kapsamında ilk etapta güneş enerjisinden faydalanarak yenilikçi ürünler ve sistemler geliştirmektedir.

Bugün Enge Energy olarak geldiğimiz noktada, genç ve dinamik kadromuzla birlikte, müşterilerimize verdiğimiz değer, oluşturduğumuz güven, farklı bakış açılarıyla sunduğumuz çözümler, bilgiye, yeniliğe ve yaratıcılığa açık olma ilkelerimizle birlikte, kısa zaman içinde dikkate değer bir gelişme gösterdiğimizi düşünüyoruz. Dinamik, yenilikçi yönetimi ve alt yapısı ile önemli projeler bitiren firmamız, son yıllarda endüstriyel tesisler, tarım ve hayvancılık, alışveriş ve yaşam merkezleri, mimari yapılar başta olmak üzere bir çok alanda hizmet vermiş, önemli projelere imza atmıştır.

Kalıplaşmış ve kitabi değerlere göre hazırlanmış projeler yapmak yerine, bizzat yaşayarak ve kullanıcıların isteklerini ön planda tutarak maksimum fayda ve enerji tasarrufu sağlayan çözümler geliştirmektedir.

En üst düzey teknoloji uygulamaları ve ilgili kanun ve yönetmeliklerle uluslararası şartnamelere uygun olarak, verimli, ekonomik, çevreye duyarlı, müşteri memnuniyeti ön planda tutularak kaliteden asla ödün verilmeden gerçekleştirilmektedir. Bu hizmetler verilirken, şirket portföyümüz genişletilmekte, aynı zamanda sektör de bilinçlendirilmektedir.

Çözümlerinde kaliteli hizmet ve kaliteli ürünlerden hiçbir şekilde ödün vermeyen firmamız, bu doğrultuda sektöründe dünya çapında iş ortakları ile müşterek çalışmalar yürütmektedir.

Vizyonumuz

İnsanlara faydalı çözümler üretebilen, sürekli kendini yenileme ve büyüme çabasında marka bir firma olabilmektedir.

Misyonumuz

Bulunduğumuz sektörde teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak, yılların kazandırdığı tecrübeyle, kaliteden ve güvenden ödün vermeyen bir firma olmaya devam etmektir.

Firmamız Türkiye genelinde, 1 sene içinde, 85 adet Villa, Malikane ve Otelin Isı pompası sistemi ile Isıtma & Soğutma & Kullanım sıcak suyu, Su arıtma, Su basınçlandırma, Dalgıç pompa ile su eldesi, Güneş enerji sistemi (Sıcak su ve Elektrik üretimi), Bahçe sulama ihtiyacının karşılanması konusunda hizmet vermiştir.

Firmamız siz değerli müşterilerimizin, Türkiye ve Yurtdışındaki en seçkin projelerine değer katabilmek için, en kaliteli ve en teknolojik hizmeti vermeye hazırdır.

Konusunda uzman mühendis, tekniker ve kalifiye personelimiz ile, 29 yıldır siz seçkin müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.

İşimiz ürün satmak değil, kaliteli hizmetimizle çözümler üreterek, seçkin projelerinize Farklılık ve Değer katabilmektir.