hakkımızda banner

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Enge Energy, güneş destekli yeni teknolojilerle çözümler sunmaktadır

hakkımızda 1

Firmamız ısıtma, iklimlendirme, havalandırma, çevre ve solar enerji alanlarında yapılan çalışmalar sonucunda mühendislik hizmetleri ile beraber imalat ve taahhüt hizmeti de vererek işlerine devam etmektedir. Enge Energy, güneş enerjisinden faydalanarak sürekli yenilikçi ürünler geliştirmektedir.

Firmamız iklim değişikliği ve küresel ısınma problemlerini en aza indirecek çevreye ve doğaya duyarlı temiz bir gelecek için ürün ve sistemler geliştirmeye devam edecektir.

Önemli!
Doğru Sistemlerle Enerji Tasarrufu Hakkında İpuçları

Sayın Yatırımcı,

Enerji verimliliğinin önemi her geçen gün artmaktadır.Her endüstriyel şirket için zaman ve üretim süreçleri nasıl önem arz ediyorsa işletmelerin tasarruf edebileceği noktalarda her zamankinden daha büyük bir rekabet konusu haline gelmiştir.

Şirketler kendisini geleceğin teknolojilerine hazırlamasına ilaveten dünyadaki küresel ısınmanın etkilerini azaltmak içinde sosyal projeler üretmeye başlamıştır.

Süreç maliyetlerinin daha iyi anlaşılması ile zaman yatırımının ön plana çıktığını görmekteyiz.Ama biz bu süreçleri yönetirken etrafımıza ve dünyamıza verdiğimiz zararları görmemekteyiz.

İşlerimizi geliştirip para kazanırken dünyamızı ve çocuklarımızın geleceğinide korumak zorunda olduğumuzu unutmamalıyız.Süreçler çalışanların zaman yatırımı yapmasını gerektirdiği gibi maliyetleri minumuma getirmek para tasarrufunuda yanında getirmektedir.

Karlılığın anahtarı endüstriyel ekipmanın ve yatırımların yanlızca satın alma maliyetlerini değil,toplam sahip olma maliyetini (TCO) düşürmektir.Mühendislikte doğru ve verimli yatırım araçları TCO’ yu ciddi bir şekilde düşürebilir.Modern dünyada ‘ tasarruf yönetiminin ’ prensipleri değişti.Yanlış yatırım ve bilgisiz taleplerin çokluğu nedeniyle sorun artık ‘ Neyi ne zaman yapmalı’ değil ‘Neyi neden yapmamalı’.

Yatırım süreçlerinizde sabit giderlerinizden tasarruf edebileceğiniz sistemler konusunda sizi desteklemek ve gerçekçi alternatif ürünler sunmak istiyoruz.Size sistem tasarımı, montaj hizmetleri ile elbette akıllı ve teknolojik ürünler sağlayarak üretim maliyetlerinizin ve sabit giderlerinizin düşmesine yardımcı olabiliriz.

hakkımızda 2

Dünyaya Saygılı,
Dünyada Saygın!

Dinamik, yenilikçi yönetimi ve alt yapısı ile önemli endüstriyel projeler bitiren firmamız, son yıllarda iklim değişikliğinin getirdiği felaketler küresel ısınmanın dünyamıza olumsuz etkileri ve sera gazlarının artması sebebi ile geliştirdiği fosil yakıtsız ısıtma, soğutma ve havalandırma ürün ve sistemleri ile geleceğimizi güvence altına alacak projeler yatmaktadır.

Şirketimizin "Dünyaya saygılı, Dünyada saygın" stratejisinin özünü AR-GE çalışmaları oluşturmaktadır.

AR-GE Çalışmalarımız